Umix

Ailenizin güvenilir kırtasiye markası Umix...

2004 yılından bugüne kadar onları kırtasiyenizde gördünüz ve pek çoğunu satın aldınız. Şekilgeç'leriyle harikalar yaratırken, çocuklarınızın sünger baskılarıyla yaratıcılığını geliştirdiniz ya da sınav/eskiz kalemiyle sınav heyecanınızı bastırıp birçok başarılara imza attınız. Hepsinin markası Umix’ti.

Ailenizin güvenilir kırtasiye markası Umix, hobi – sanat ürünlerinden boyama ve dosyalamaya, yazı gereçlerinden ofis aksesuarlarına kadar geniş ürün yelpazesine sahip. Tüm ürünlerinde ergonomiye ve fonksiyonelliğe önem verdiği gibi tasarımdan üretime tüm süreçleri büyük bir titizlikle takip ediyor.

Umix Craft&Arts ailesinin şekilli kesen delgeçleri, makasları, kâğıt üzerinde desen yapan ürünleri, sünger baskıları, pastel, sulu ve parmak boyaları sayesinde çocuklarınızın hayal gücünü zenginleştirip, yaratıcılıklarını ortaya çıkarıyor.

Umix; Umix Craft&Arts Şekilgeç'leri, dosyalama gibi klasikleşen ürünlerinin yanı sıra her sezon yenilenen ve gelişen ürünleri ile sektördeki konumunu korurken geniş portföyü, kaliteli ürün anlayışı, yaygın dağıtım ağı ve bulunurluğu ile sizler sayesinde kırtasiye ürünlerinin tercih edilen markası olmaya devam ediyor.
Büyük bir titizlikle güvenilir marka kimliğine önem veren Umix, ürünlerini Avrupa Birliği Standartlarında tüm güvenlik testlerinden geçiriyor ve sizlerle buluşturuyor.

Ayrıntılı bilgi için:
www.umix.com.tr