Oyal Zarf

Her zarf ihtiyacına bir Oyal

Umur Basım olarak; 1988 yılından bu yana, basım sektörünün her alanında ihtiyaç duyduğunuz ürünleri yüksek kalite ve uygun koşullar ile hizmetinize sunuyoruz. Sürekli zenginleştirdiğimiz ürün yelpazemizle, bugün zarf dahil 8 farklı ürün grubunda yüzlerce ürünü aynı çatı altında sizlere ulaştırıyoruz.

2010 yılında, Türkiye’nin ilk zarf üreticisi Oyal Zarf’ı bünyemize katarak zarfı ürün grubumuza dahil ettik. Muhtelif amaçlı zarflardan buklete, davetiyeden mekanizeye, torbadan diplomata her türlü zarf ihtiyacınızda size özel çözümler üretiyoruz.

Son teknolojiye sahip makinelerle donatılmış üretim tesisimizde istenilen renkte, ebatta, gramajda, kesimde ve tirajda zarf üretimi gerçekleştiriyoruz. Zengin ürün yelpazemizle her türlü baskılı/baskısız zarf ihtiyacınızı karşılıyor, baskı kalitesiyle göz dolduran ürünler üretiyoruz. Tüm iş süreçlerimizin parçası olan kaliteden hiçbir şekilde ödün vermiyor, üretim aşamasında birinci sınıf ham madde kullanıyoruz.

Uzman grafik tasarım ekibimizle size özel tasarımlar geliştiriyor, marka imajınızı zarfınıza yansıtıyoruz. Mesajınızı müşterilerinize doğrudan iletebileceğiniz, firmanıza özel tasarlanan zarfları en yüksek kalitede üretiyoruz. İstenildiği takdirde, dijital prova hizmeti de sunuyoruz.

81 ile yayılmış satış ağımız ve deneyimli personelimiz ile Türkiye’nin neresinde olursanız olun size özel hizmet sunuyoruz.

Ayrıntılı bilgi için:
www.oyalzarf.com.tr