Bizden Haberler

 • Buluşma...Reunion

  S.Ü. Sakıp Sabancı Müzesi, Sabancı Üniversitesi Görsel Sanatlar ve Görsel İletişim Tasarımı programının ilk dersinin üzerinden geçen 15. senede, mezunların profesyonel sanatçılar olarak ürettikleri eserleri "Buluşma...Reunion" sergisinde bir araya getiriyor. Davetiye ve katalogları Umur Basım sponsorluğunda basılan sergi, 9 Nisan - 26 Temmuz tarihleri arasında Sakıp Sabancı Müzesi'nde ziyaret edilebilir.


  http://www.sakipsabancimuzesi.org/tr/sayfa/sergiler/bulusmareunion


 • “Kod Adı Çorap” ile Yüzleri Güldü.

  Umur Basım çalışanları Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgesinde yer alan 8 ilkokula gönderdikleri hediyeler ile öğrencilerin hem ayaklarını hem de yüreklerini ısıttı. “Kod Adı Çorap” adını verdikleri organizasyon ile bir araya gelen Umur Basım çalışanları; Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgesinde yer alan 8 ilkokula 750 çift çocuk çorabı gönderdi.

 • Umur Kağıt, Basım Sektörü Temsilcilerini Ağırladı

  Umur Basım bünyesinde yer alan Umur Kağıt, Türkiye’nin farklı bölgelerinden gelen müşterilerini Umur Merkez Bina’da konuk etti. Üretim tesisinin kapılarını ziyaretçilerine açan Umur Kağıt, konukları ile pazardaki fırsatlara yönelik iş birliği geliştirme konusunda fikir alışverişi yaptı.

 • Umur Basım, Yine İSO 500'de

  Basım sektörünün lideri Umur Basım, İSO tarafından yayınlanan Türkiye’nin en büyük ilk 500 sanayi kuruluşu çalışmasında genel sıralamada 481. sırada yer aldı.

 • Avrupa Bölge Ofisimiz Yeni Yerinde Hizmetinizde

  Umur kalitesini İstanbul Avrupa Yakası’ndaki müşterilerimize götüren Avrupa Bölge organizasyonumuz artık yeni adresinde hizmetinizde. Yeni yerimizde de, iş verimliliğinizi artıran ve tüm kağıt ürünleri ihtiyaçlarınızı karşılayan hizmetlerimizi Umur kalitesi ve güvencesiyle sizlere sunmaya devam edeceğiz

 • Çocukların Gülen Yüzü Olduk!

  Umur Kırtasiye olarak, www.kardesokullar.com sitesine kayıtlı köy öğretmenlerinin çağrılarına kulak verip 10 köy okulundan 528 öğrenciye Umur Collection marka defterlerimizden göndererek yeni neslin gülen yüzü olduk. Desteklerimiz artarak devam ediyor olacak.

 • UmurOfis Yeni Web Sitesi ile Sizlerle

  Yenilenen, her geçen gün daha da gelişen Umur, yeni teknolojilerin ışığında, sade ve kullanıcı dostu bir tasarımın uygulandığı yeni arayüzümüz ile karşınızda. İlerleyen günlerde Umur ve matbaacılık sektörü ile ilgili haberleri alabileceğiniz yeni web sitemizi incelemeyi unutmayın...

 • Çevreye duyduğumuz sorumluluğu FSC-CoC ile belgeledik!

  Umur Basım olarak, artık FSC sertifikalı kağıt ham maddesi de kullanacak ve tedarik zincirimizi FSC-CoC belgesine sahip firmalardan seçmeye özen göstereceğiz. Böylece ormanlarımız korunacak ve gelecek nesillere bol oksijenli bir dünya bırakmış olacağız...

 • Umur Meslektaşlarını ağırladı...

  Türk Basım endüstrisinin en büyük matbaaları arasında yer alan Umur Basım Sanayi ve Ticaret A.Ş, kâğıt gurubu değişik illerden gelen matbaacıları ağırladı. Umur Binasında gerçekleşen toplantıya Ankara, Kayseri, Samsun, Malatya ve daha bir çok ilden 110 matbaacı iştirak etti.

 • Umur Sektörün Okulu...

  UMUR, sektörün "okulu" olma misyonunu sosyal faaliyetleriyle birleştirerek "UMUR AKADEMİ" çatısı altında topladı!

 • Yazı Yazmanın Üstadı Dr. Marquardt Stabilo için Türkiye’de...

  STABILO EASY Ergonomi Serisi'nin geliştirilmesinde danışmanlık yapan İnce Motor Becerileri Uzmanı Dr. Christian Marquardt,'Yazı Yazmanın Ergonomisi'konferansında tecrübelerini paylaştı..

 • Oyal Zarf'ın yeni web sitesi yayına alındı

  Oyal Zarf yeni web sitesi ile artık kullanıcılarına bir “tık” kadar yakın.Sade bir tasarımla hayata geçirdiğimiz yeni web sitemiz ile kullanıcılar Oyal Zarf markası ve çeşitleri hakkında aradıkları her türlü bilgiye kolayca ulaşabiliyor. Web sitemizi incelemek için tıklayınız

 • Mutluyuz, Gururluyuz

  Son 6 yılda olduğu gibi, bu yıl da İSO (İstanbul Sanayi Odası) tarafından açıklanan Türkiye’nin en büyük 500 sanayi kuruluşu arasında yer aldık. Bugünlere gelmemizi sağlayan tüm çalışanlarımıza, müşterilerimize ve tedarikçilerimize teşekkür ederiz.