Etiketiniz Kimliğinizdir

Raftaki ürünler etiketiyle dikkat çeker. Etiketinizin baskısı kaliteliyse ürününüz bir adım önde demektir.

Basım sektöründeki 25 yıllık deneyimimizle kurumların farklılaşması ve verimli sonuçlara ulaşması için hizmet kalitemizden ödün vermeden çalışıyoruz. Etiket üretiminde, ham madde girişinden ürün teslimatına kadar bütün süreçlerde etkin bir kalite yönetimi ile hizmet veriyoruz. Uzman ekibimiz ile tüm alternatifleri göz önüne alarak size en uygun etiket baskı çözümlerini sunuyoruz.

İhtiyaçlarınızı takip ediyor, etiketi sanatla birleştiriyoruz. Size özel grafik çözümlerimiz ve uygulamalarımızla müşterileriniz ile aranızda köprü oluşturuyoruz. Yenilikçi yapımızla baskı teknolojimizi sürekli geliştirerek dünya standartlarını ayağınıza getiriyoruz. Geniş ürün portföyümüzle; gıda, kozmetik, kimya, ilaç ve içecek başta olmak üzere çeşitli sektörlere hizmet veriyoruz. Her ölçüde ve ahşap, metal, plastik, cam gibi farklı yüzeylerde kullanılabilen etiketler üretiyoruz. Nem, basınç, sıcaklık vb. özelliklere dayanıklı, özel yapıştırıcılı etiketlerle ürünlerinize değer katıyoruz.

Etiket grubundaki yeni makine parkurumuz ile baskıda sınır tanımaksızın, bir etikette olmasını isteyeceğiniz tüm özellikleri size sunuyoruz. İleri teknolojiye sahip makinelerle donatılmış üretim tesisimizde etiketlerinizi kaliteli baskıyla süslüyoruz. 10 renk kapasiteli makinemiz ile tüm etiket ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Flekso, Ofset ve Serigraf baskı tekniklerinin kullanıldığı üretim tesisimizde sıcak-soğuk yaldız, piggy back, gofre yapabilme özelliğine sahip makineler bulunuyor. Bu makineler ile 12 microndan 350 gr. kağıt ve film malzemeye baskı yapılabiliyor. Klişe hazırlama merkezimiz ve değişken verili baskı hizmetimizle sizlere entegre çözümler sunabiliyoruz.

Değişken verili ve kare barkod uygulamalarını baskı esnasında gerçekleştiriyoruz. Değişken verili baskılarınız üretimin her aşamasında uzman ekibimiz tarafından kontrol ediliyor ve etiketleriniz hatasız olarak basılıyor. Çok detaylı çalışma kapasitesi ve kabiliyetini geliştirmiş firmalar için uygun olan değişken verili etiketler; sanayi, otomotiv, enerji grubu, elektrikli ev aletleri ilaç vs. firmaları için uygulanabiliyor.

Etiket Çeşitleri

Genellikle içecek sektörünün tercih ettiği çepeçevre saran etiketler farklı sektörlerde de kullanılıyor. Ürüne ve markaya değer katan çepeçevre etiketler, markanın en iyi şekilde sunulmasına imkan tanıyor. Tesisimizde, çepeçevre etiket, 38 micron pearlize film ile bobinden bobine üretiliyor.

Yapışkansız etiketler, genellikle sinema, otopark vb. biletler için kullanılıyor. Bu etiketlerin ebatları küçük olduğundan üzerindeki yazıların okunabilmesi için baskı aşamasında hassasiyet gösterilmesi gerekiyor. Kullandığımız kağıtların kalitesi ve baskı kalitemizle sizlere mükemmeli yakalayan yapışkansız etiketler sunuyoruz.

Gıda, kozmetik, kimya, temizlik vb. gibi birçok sektörde kullanılan kendinden yapışkanlı etiketler, suya ve neme dayanıklılık gösteriyor. Kullanılan malzemenin özelliğine göre farklı materyallerle üretilen kendinden yapışkanlı etiketler ürünü görsel anlamda üst seviyelere taşıyor. Tesisimizde, kendinden yapışkanlı etiketler, her türlü kağıt cinsi ile bobinden bobine ya da bobinden tabakaya üretiliyor.

Giydirme etiket özellikle gıda, içecek, kozmetik, vb. gibi ambalajlı ürünlerin olduğu sektörlerde yaygın olarak kullanılıyor. Klasik yapışkanlı etiketlere göre görsel anlamda yenilikçi sonuçlar veren giydirme etiket, ambalajdaki görsel tasarımı bütün zeminde rahatlıkla gösterme imkanı sağlayarak ürünün albenisini artırıyor. Giydirme etiketlerimiz kalitesinin ve dayanıklılığının yanı sıra ambalaja kattığı görsel estetikle de göz dolduruyor.

Örnekler